Header
برای حضور در فین استارز کلیک کنید.
  • اشاعه فرهنگ سرمايه گذاري، مهمترين هدف فاينکس 2017

  • فاينکس فضايي براي تعامل با ذي‌نفعان است

  • دهمين دوره نمايشگاه بورس در فروردين سال آينده

  • فاينکس 2017، ويترين بازار سرمايه

  • توصيه وزير اقتصاد به فعالان بازار مالي براي حضور در نمايشگاه فاينکس

  • برگزاري نمايشگاه فاينکس بستر مناسبي براي ارتباط با صاحبان کسب و کار است

  • نمايشگاه فاينکس، حرکتي رو به جلو براي توسعه بازار سرمايه

  • نمايشگاه فاينکس نقش مهمي در شناسايي فرصت هاي سرمايه گذاري دارد

  • در نشست خبري فاينکس 2017 مطرح شد بزرگترين رويداد مالي ايران هفته آينده برگزار مي‌شود

اخبار   بازگشت   
تاریخ: 1395/12/22
زمان :19: 00
نوع : خبر

مدیرعامل کارگزاری آگاه عنوان کرد: نمایشگاه فاینکس، حرکتی رو به جلو برای توسعه بازار سرمایه

 

مدیرعامل کارگزاری آگاه گفت: برگزاری نمایشگاه فاینکس به منظور تقویت حوزه بورس می‌تواند حرکتی روبه جلو برای توسعه بازار سرمایه محسوب شده و به پویایی این بازار کمک شایانی کند.

به گزارش ستاد خبری فاینکس، محمدرضا سرافراز یزدی با اشاره به لزوم برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه بورس، بانک، بیمه در فروردین سال 96 اظهار داشت: نمایشگاه فرصتی است تا گروه آگاه با بخشی از مشتریان که امکان حضور در نمایشگاه را دارند، به صورت رودررو ارتباط برقرار کند. علاوه بر این نمایشگاه فضای جامع‌تری از نهادهای مالی است که این امکان را به ما می‌دهد تا بتوانیم مشتریان را بیشتر با خدمات خود آشنا کنیم.

وی ادامه داد: حضور آقای دکتر شاپور محمدی به عنوان رئیس جدید سازمان بورس و اوراق بهادار و رویکردهای ایشان، نقطه قوتی است که می‌تواند ذهن مخاطبین را سمت نمایشگاه جلب کند.

سرافراز یزدی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی برای برقراری ارتباط هر چه موثرتر و قوی تر با مخاطبین است، بیان داشت: اخیراً دانشجویان یکی از دانشگاه‌ها تحقیقاتی را روی بازاریابی ارتباطی در میان کارگزاری‌ها انجام داده اند. بر اساس نظرسنجی های این تحقیق، کارگزاری آگاه عنوان نخست را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: در مجموعه آگاه تلاش شده تا با همه گروه‌های مشتریان توجه شود و ارتباط پایداری با مشتریان خرد و کلان برقرار  شود. آگاه با هدف ارائه منصانه خدمات، تصمیم به عرضه ابزارهای نوین خود نظیر بآشگاه مشتریان گرفته و توانسته این ارتباط  را قوی‌تر کند.

سرافراز یزدی اظهار امیدواری کرد که نمایشگاه بتواند به عنوان یک رسانه مستقل موجب تحکیم روابط میان کارگزاری آگاه و آن بخش از مشتریانی که امکان حضور در این فضا را دارند، شده و مکانی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان و بازدیدکنندگان محترم باشد.

مدیرعامل کارگزاری آگاه، فرهنگ سازی و اشاعه فرهنگ سرمایه‌گذاری و سهامداری را از مهم ترین اهداف دهمین دوره نمایشگاه بورس،بانک، بیمه دانست و خاطر نشان کرد: قصد داریم فضایی جذاب و متفاوت را برای بازدیدکنندگان ایجاد نماییم. اهم برنامه‌های گروه آگاه در نمایشگاه 96 شامل برگزاری کلاس‌های آموزشی، ارائه خدمات کارگزاری و امکان بهره‌مندی از مزایای کارگزاری، اعطای جوایز متنوع و برگزاری قرعه‌کشی برای مشتریان و سایر بازدیدکنندگان است.امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات مناسب، در جهت اشاعه فرهنگ سهامداری، حفظ و توسعه ارزش‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه، گامی مثبت برداریم
Copyright © 2014 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved