Header
برای حضور در فین استارز کلیک کنید.
  • اشاعه فرهنگ سرمايه گذاري، مهمترين هدف فاينکس 2017

  • فاينکس فضايي براي تعامل با ذي‌نفعان است

  • دهمين دوره نمايشگاه بورس در فروردين سال آينده

  • فاينکس 2017، ويترين بازار سرمايه

  • توصيه وزير اقتصاد به فعالان بازار مالي براي حضور در نمايشگاه فاينکس

  • برگزاري نمايشگاه فاينکس بستر مناسبي براي ارتباط با صاحبان کسب و کار است

  • نمايشگاه فاينکس، حرکتي رو به جلو براي توسعه بازار سرمايه

  • نمايشگاه فاينکس نقش مهمي در شناسايي فرصت هاي سرمايه گذاري دارد

  • در نشست خبري فاينکس 2017 مطرح شد بزرگترين رويداد مالي ايران هفته آينده برگزار مي‌شود

اخبار   بازگشت   
تاریخ: 1395/12/24
زمان :10: 46
نوع : خبر

هامونی از برنامه های ویژه فرابورس در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه خبر داد: چهره جدید فرابورس در فاینکس 2017

به گفته مدیرعامل فرابورس، این شرکت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با یک چهره جدیدی ظاهر خواهد شد و از فین استارز رونمایی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری " عصر بازار " امیر هامونی در خصوص نمایشگاه بورس، بانک و بیمه سال 96 اظهار کرد: به طور حتم بازدیدکنندگان با توجه به برنامه­هایی که فرابورس در این نمایشگاه دارد، حضور این شرکت را در فاینکس2017 متفاوت با آنچه که در سال‌های گذشته دیده‌اند، خواهند دید. در واقع، به دنبال آن هستیم که نهضت "فین‌تک"‌ها در بازارهایی مانند بورس، بانک و بیمه به صورت منسجم و در برنامه "فین استارز"، با همکاری تمام برگزارکنندگان رویدادهایی از نوع "فین تک" در این دوره نمایشگاه برگزار شود. 

وی در ادامه خبر از رونمایی "فین استار" همزمان با نمایشگاه بورس، بانک و بیمه داد و گفت: فرابورس با یک چهره جدید در نمایشگاه بورس، و بانک و بیمه ظاهر خواهد شد و این در حالی است که این رویداد، اتفاقات خوبی را به خصوص برای شرکت‌هایی که هنوز نتوانسته‌اند، نمایش بیرونی مناسبی داشته باشند، رقم خواهد زد و بسیار مفید است.

مدیرعامل فرابورس در خصوص کمک­هایی که نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به اقتصاد کشور می­کند، بیان کرد: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه یک نمایشگاه عمومی است و درب آن را به روی مردم باز است تا همه از خدماتی که در آن سال انجام شده، باخبر شوند. حتی در برخی موارد، متخصصین بازار نیز از نوآوری­های مالی، اطلاعات چندانی ندارند که در محیط نمایشگاه با آن آشنا می‌شوند. همچنین نمایشگاه‌ها مکان مناسبی برای باخبر شدن از اقدامات فعالان بازار است.

وی ادامه داد: در حالی بیشتر تحلیلگران و کارشناسان نمایشگاه را برای کسب ­و­کارهای بیزینس در بیزینس          (b to b) می­دانند که  من فکر می­کنم نمایشگاه برای کسب ­و ­کارهای (b to c) است. برای مثال این نمایشگاه با کمک کارگزاری­ها که سکاندار بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش محصولات مالی هستند، برگزار می‌شود و به طور کلی ارائه دهندگان خدمات مالی که با مردم سر وکار از آن بهره‌مند می‌شوند.

هامونی در رابطه با هدف از برگزاری رویداد "فین­استار" در"فاینکس 2017" گفت: نگاه کلی فرابورس در "فین‌استار" این است که علاوه بر نهادهای مالی فعال و صندق­های جسورانه که در حوزه تکنولوژی ورود کرده‌اند، تیم­های­ دانشجویی و شرکت‌های دانش‌بنیانی که در زمینه تکنولوژی حرفی برای گفتن دارند نیز حضور فعالی داشته باشند. در واقع هنر فرابورس در شناسایی و کشف تیم­هایی است که بتوانند از لحاظ تکنولوژیک اقتصاد کشور را به روز کنند و تکانی به بدنه شرکت­های بورسی و بورس و فرابورس دهند.

به گفته وی، فرابورس به دنبال فراخوانی در پی کشف این تیم­ها و غربال­گری آن­ها است تا در نهایت تیم­های برتر را برای سرمایه­گذاری به بازار سرمایه معرفی کند.

مدیرعامل فرابورس ایران با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های جسورانه یا شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند در رشد اقتصادی کشور موثر باشد، تاکید کرد: همزمان با نمایشگاه بورس، بانک و بیمه این رویداد مستقل در برنامه‌ای به نام "فین استار" انجام می­شود که افتتاحیه آن با حضور مقامات کشوری مانند شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، سورنا ستاری معاون نهاد علم و فناوری ریاست جمهوری و ارکان حاضر در این پروژه برگزار خواهد شد.

هامونی در خصوص ارکان حاضر در این پروژه گفت: برگزارکننده این رویداد شرکت فرابورس ایران با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار ایران و شرکت اطلاع رسانی سازمان بورس است. همچنین شورای راهبردی آن از نمایندگان شرکت‌های تامین‌سرمایه­، نمایندگان شرکت­های psb (حوزه بانک) و بیمه مرکزی هستند. البته شرکت­های بانک و بیمه­ای علاوه بر حوزه پول و بیمه باید با آی­تی نیز آشنایی داشته باشند؛ این مهم در خصوص نمایندگان شرکت­های بورسی نیز صادق است. در واقع تمامی این شرکت­ها با تلفیق دانش و اطلاعات خود در حوزه پول، بیمه و بورس با آی تی به یک مرحله جدیدی می­رسند. 
Copyright © 2014 | Managment and Trade Solutions | All rights reserved