یاسر فلاح: سلامت عمومی اولویت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس/فاینکس ۲۰۲۰ در انتظار اعلام زمان جدید برگزاری

یاسر فلاح: سلامت عمومی اولویت شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس/فاینکس ۲۰۲۰ در انتظار اعلام زمان جدید برگزاری

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: فاینکس به عنوان رویداد مهم فرهنگ ساز بازار سرمایه هر ساله با قدرت برگزار شد و دوازده دوره برگزاری این رویداد، مسیری بود تا ارکان و نهادهای مالی ارتباطات گسترده ای با مردم و جامعه مخاطبین خود برقرار کنند. اکنون به رغم طی شدن مراحل پایانی برگزاری سیزدهمین دوره این رویداد مالی، با توجه به شرایط کشور و حوزه سلامت عمومی مردم، به دنبال تغییر زمان برگزاری آن هستیم.

یاسر فلاح، رییس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ضمن بیان مطلب فوق به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) گفت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ از تابستان سال جاری آغاز و مقرر شد سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه یا همان فاینکس بیست بیست، یکم تا چهارم اردیبهشت سال ۱۳۹۹ و پیش از ماه مبارک رمضان در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار شود. با این حال و به رغم طی شدن مراحل پایانی برگزاری این رویداد مهم مالی با توجه به شرایط کشور و حوزه سلامت عمومی مردم به دنبال تغییر زمان برگزاری آن هستیم.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با بیان اینکه پیروی از تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا وظیفه ملی و همگانی است، افزود: شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس نیز تابع نظر ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا است و سلامت مردم و ذینفعان مهمترین دغدغه این مجموعه است. از سوی دیگر بسیاری از مشارکت کنندگان و فعالان این نمایشگاه نیز درخواست هایی مبنی بر تغییر زمان برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ داشتند.

یاسر فلاح ادامه داد: این احتمال نیز وجود داشت که با توجه به شیوع کرونا در سطح کشور و مرخصی و دورکاری پرسنل برخی دستگاه های اجرایی، دولتی و بخش خصوصی و زمان کوتاه باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه، شرکت ها آمادگی لازم برای حضور پرقدرت در فاینکس ۲۰۲۰را نداشته باشند.

رییس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه افزود: در صورت ریشه کن شدن این بیماری تا اردیبهشت ماه نیز ممکن است افراد، آمادگی لازم و حتی آرامش روحی برای حضور در این رویداد را نداشته باشند. بنابراین سعی کردیم ضمن مذاکره و تعامل با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، فاینکس ۲۰۲۰ در تاریخ دیگری برگزار شود و منتظر اعلام زمان جدید از سوی شرکت نمایشگاه ها هستیم. فراموش نکنیم که در این شرایط اولویت، صحت و سلامت، عموم مردم است و امیدواریم به زودی شاهد برگزاری فاینکس ۲۰۲۰ باشیم.

اطلاعات تماس مجری

  • محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران - ورودی شرقی سالن 5 (سالن ملل) - طبقه منفی یک - شرکت بانیان امید
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top