زمان برگزاری نمایشگاه بورس بانک و بیمه

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | یکشنبه 19 آذر 1396 در ساعت 10 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یاسر فلاح،  مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: فاینکس ۲۰۱۸ بزرگترین فرصت معرفی نظام بازار مالی کشور به آحاد جامعه است و ارتقای جایگاه بازار سرمایه محصول نهایی آن خواهد بود.

یاسر فلاح، رییس ستاد برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه با بیان اینکه در دنیا دست یابی به آخرین دستاوردها و اطلاعات صنایع و اصناف به شکل مرسوم از طریق برپایی نمایشگاه‌ های منظم امکان پذیر می شود و بازارهای پول و سرمایه نیز از این قاعده مستثنی نیستند، بیان کرد: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه  به عنوان بزرگترین عرصه گردهم آیی صنعت مالی در خاورمیانه و از حیث وسعت، سومین نمایشگاه مالی دنیا است و بهترین  فرصت اطلاع رسانی گسترده در حوزه بازار سرمایه محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، فرهنگ سازی عمومی، فراهم کردن بستر هموارتر همکاری و تعامل فعالین بازار پول و سرمایه کشور و همچنین افزایش مناسبات اقتصادی در قالب شبکه های ارتباطی را از اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست و یکی از کارویژه های این رویداد مهم اقتصادی را "بازتعریف نقش بازار سرمایه در اقتصاد ملی کشور" عنوان کرد.


 وی در تشریح این رویکرد گفت: ما در این دوره تلاش می کنیم برای ارتقا کارکرد برنامه و افزایش بهره مندی مشارکت کننده و بازدید کننده، بستری هدفمند و کارآمد جهت تعامل،ارتباط و مذاکره در قالب شبکه های ارتباطی ایجاد کنیم.


مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه فاینکس یازدهم محلی برای ارایه توانمندی ها و دستاوردهای سال های اخیر و همچنین معرفی ظرفیت های صنعت مالی ایران به مخاطبین داخلی و خارجی است، گفت: فراهم کردن زمینه های لازم برای حضور فعال شرکت کنندگان و مخاطبین و همچنین گسترش تعاملات تجاری میان آنها اولویت اصلی فاینکس 2018  است.

مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار  بیان کرد :
تاکنون مساحتی بالغ بر ۳۲۰۰۰ متر مربع و ۱۰ سالن به فاینکس ۲۰۱۸ اختصاص یافته که ۱۷۰۰۰ متر مربع آن فضای داخلی است که نسبت به سال گذشته ۲۰۰۰ متر افزایش داشت.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :